Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Pompy Ciepła Lubuskie

 

Jeśli bliskie Ci są kwestie związane z ochroną środowiska i chcesz zadbać o jak najlepsze systemy, które pozwolą Ci na spełnienie podstawowych potrzeb mieszkalnych, z pewnością zachwyci Cię nasza oferta! Strefa Pomp Ciepła to nie tylko instalacje grzewcze, ale również fotowoltaika oraz wszelkiego rodzaju modernizacje, dzięki którym możliwe będzie dbanie o środowisko przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy.

W naszych oddziałach w województwie lubuskim możliwe jest zapoznanie się z szeroka oferta propozycji pozwalających na wprowadzenie wyjątkowych modernizacji w Waszych domach, budynkach czy firmach. Pompy ciepła i ich różnorodne warianty (czyli np. te pobierające energię z ziemi lub powietrza) umożliwią jak najlepsze ogrzanie domu (zarówno, jeśli chodzi o grzejniki, podłogówkę, jak i wodę), a fotowoltaika sprawi, że prąd pozyskiwany będzie z energii słonecznej.

Jesteś z Lubuskiego i chcesz zadbać o odpowiedni stan swojego budynku? U nas uzyskasz wsparcie od początku procesu, aż do momentu, w którym oddamy gotowy system w Twoje ręce – zapraszamy!

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.