Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Poznaj nas

Cała prawda o pompach ciepła

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze montażu instalacji grzewczych w budynkach jedno i wielorodzinnych w oparciu o wysokowydajne pomp ciepła. Wykonujemy instalacje w nowych budynkach jak również modernizujemy stare kotłownie.

TO CO NAS WYRÓŻNIA

 

Wiedza/doświadczenie

Tematyką związaną z montażem pomp ciepła zajmujemy się od 2009 roku, czyli niemalże od samego początku rozwoju tego segmentu techniki grzewczej w Polsce. Na skutek realizacji kilku tysięcy montaży, możemy śmiało powiedzieć, że pompy ciepła nie mają przed nami żadnych tajemnic.

  

71 oddziałów w Polsce

Posiadamy 71 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dzięki temu gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz sprawną opiekę serwisową.

 

 

Serwis pomp ciepła

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności wynikającej z montażu instalacji grzewczych, a co za tym idzie, utrzymania komfortu cieplnego w budynkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, zapewniamy odpowiednią opiekę serwisową zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Opieka serwisowa, poza wiedzą i dostępnością urządzeń to bezsprzeczny trzon naszego działania.


 

Kompleksowa obsługa

Gwarantujemy kompleksowy montaż pomp ciepła polegający na:

 • konsultacjach z działem technicznym,
 • wyliczeniach zapotrzebowania budynku na moc cieplną,
 • doborze odpowiedniej pompy ciepła,
 • montażu,
 • serwisie,
 • finansowaniu,
 • pomocy w uzyskaniu dopłat.

 

 

Własne centrum szkoleniowe dla instalatorów

Strefa Pomp Ciepła posiada własne centrum szkoleniowe wyposażone w kompletną, pracującą instalację z pompami ciepła. Cyklicznie prowadzimy tam warsztaty szkoleniowe dla naszych instalatorów, poszerzając ich wiedzę praktyczną oraz merytoryczną.

 

 

Dystrybucja i dostępność pomp ciepła

Jesteśmy czołowym dystrybutorem pomp ciepła wiodących producentów. Tym samym utrzymujemy wysokie stany magazynowe zapewniające dotrzymywanie ustalonych terminów montażowych i krótkie czasy realizacji.

 


 

Kompleksowa obsługa montażu pomp ciepła dla firm

Obsługujemy również firmy zewnętrzne w kompleksowym montażu pomp ciepła na terenie całej Polski. Działamy jako sprawdzony podwykonawca, zabezpieczając realizację zlecenia począwszy od dostarczenia wszystkich materiałów, poprzez montaż, uruchomienie i kończąc na przejęciu opieki/serwisu pompy ciepła.

 

Proces obsługi

 1. szkolenie techniczno-handlowe
 2. dobór pomp ciepła
 3. dostawa materiałów na montaż
 4. montaż i uruchomienie
 5. autoryzowany serwis

 

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją pompy ciepła w swoim domu lub masz pytania – skontaktuj się z nami !

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.