Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Oddział Bielsko Biała

Oddział Bielsko Biała 83 3131010

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@www.strefapompciepla.info

ul. Traugutta 1/4
43-300 Bielsko Biała
woj. śląskie

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług związanych z montażem pomp ciepła. Swoje działania prowadzimy nie tylko na rzecz Klientów indywidualnych, ale również dla firm i przedsiębiorstw. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej z osób.

Montowane przez nas pompy ciepła to doskonały sposób na znaczne ograniczenie wydatków przeznaczanych na ogrzewanie przestrzeni. Urządzenia te są gwarancją wysokiej sprawności pracy oraz znakomitej wydajności. Sprzęty nie wymagają stosowania paliwa stałego, takiego jak węgiel czy drewno, przez co są bardzo ekologiczne i przyjazne środowisku.

Pompy ciepła – zaufaj profesjonalistom w branży

Pompy ciepła, jakie montujemy w przestrzeniach naszych Klientów pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, co powoduje, że odznaczają się znakomitą jakością wykonania i doskonałymi parametrami technicznymi. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być eksploatowane przez długi czas bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek czynności serwisowych oraz naprawczych. Montowane przez nas pompy ciepła charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z ich właściwą eksploatacją.

Jak działamy?

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim kompleksowe działanie. Nasi fachowcy nie zajmują się wyłącznie montażem pomp ciepła, ale oprócz tego świadczą również usługi doradcze. Przed przystąpieniem do instalacji urządzeń przeprowadzane są dokładne wyliczenia zapotrzebowania na moc cieplną, które pozwolą na wybór najodpowiedniejszego modelu pompy ciepła dla konkretnego budynku. Dzięki temu cały opracowany system będzie pracował w możliwie najbardziej wydajny sposób.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do obejrzenia zdjęć z dotychczas przeprowadzonych realizacji. Bielsko-Biała i jej najbliższe okolice są obszarem, gdzie w ostatnim czasie przeprowadziliśmy już wiele prac monterskich, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży.

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.