Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Oddział Jarosław

Oddział Jarosław 16 7323030

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@www.strefapompciepla.info

Pawłosiów 276
37-500 Pawłosiów
woj. podkarpackie

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług związanych z montażem pomp ciepła. W swojej pracy korzystamy z urządzeń dostarczanych przez znanych i renomowanych producentów, co powoduje, że sprzęty odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz wysoką sprawnością działania. Oferowane pompy ciepła mogą być montowane zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i w siedzibach firm i przedsiębiorstw – jesteśmy w stanie podjąć się każdej realizacji.

Pompy ciepła z montażem w Jarosławiu

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się profesjonalnym montażem pomp ciepła. Ich wykorzystanie pozwala przede wszystkim na znaczne ograniczenie wydatków przeznaczanych na ogrzewanie budynku. Oprócz tego zastosowanie ekologicznego paliwa bardzo mocno minimalizuje negatywny wpływ kotłów na środowisko naturalne.

Montaż pomp ciepła niesie za sobą szereg zalet. Przede wszystkim wspomnieć należy o tym, że ich codzienna eksploatacja jest praktycznie bezobsługowa, a raz ustawione parametry mogą być cały czas utrzymywane na określonym poziomie. Dodatkowo prosty montaż znacząco przyspiesza całą realizację instalacyjną. Wspomnieć należy również o niskich kosztach eksploatacyjnych oraz o tym, że urządzenie jest bezpieczne i dzięki eliminacji otwartego ognia, nie stwarza ryzyka wybuchu.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Naszym celem jest nie tylko sprawny montaż pomp ciepła, ale również pomoc w wyborze odpowiedniego modelu urządzenia. Z tego właśnie względu nasi fachowcy przed przystąpieniem do realizacji przeprowadzają dokładne wyliczenia zapotrzebowania na moc cieplną. Biorąc pod uwagę straty ciepła oraz szereg innych parametrów, możliwy jest wybór najodpowiedniejszych urządzeń dla indywidualnych potrzeb każdego budynku.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla siebie. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem funkcjonalności, jak i sprawności działania oferowanych pomp ciepła.

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.