Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Oddział Kalisz

Oddział Kalisz 698 857 363

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@www.strefapompciepla.info

ul. Dusznicka 25
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie

Niskie koszty ogrzewania, bezproblemowe i bezobsługowe działanie oraz ekologiczność to jedynie kilka z wielu zalet tego rozwiązania. Dlatego właśnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych nawet najbardziej wymagających klientów, oferujemy instalację pomp ciepła w Kaliszu. W pełni profesjonalna i kompleksowa usługa zapewnia komfort termiczny w budynku. Dowiedz się więcej i przekonaj się, że jest to idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Pompa ciepła – czy warto?

Zasada działania urządzeń oparta jest na prawach fizyki – wykorzystują one ciepło znajdujące się w środowisku i przetwarzają na te użytkowe. Natomiast budowa i konkretny rodzaj pompy uzależnione są od indywidualnych potrzeb budynku oraz oczekiwań domowników. Za montażem ekologicznego urządzenia przemawia wiele korzyści, m.in.:

  • niskie koszty ogrzewania i brak uzależnienia od rosnących cen paliw
  • przyjazny dla środowiska naturalnego sposób ogrzewania
  • niezawodność
  • możliwość dofinansowania inwestycji
  • bezpieczeństwo (brak ryzyka wybuchu gazu czy zaczadzenia)
  • bezobsługowość
  • doskonała współpraca z fotowoltaiką

Co więcej, urządzenie może być używane nie tylko do ogrzewania, ale również do chłodzenia budynku. Ponadto, instalacja urządzenia w budynku znacznie podnosi jego wartość.

Nowoczesne pompy ciepła Kalisz – dlaczego my?

Chociaż instalacja pompy ciepła w Kaliszu może wydawać się sporą inwestycją, to należy pamiętać, że zwraca się ona w ciągu nawet kilku lat. Ponadto, aktualnie znajdują się liczne programy dopłat dla osób, które chcą ogrzewać swoje domy oszczędnym i ekologicznym źródłem ciepła, bez względu na to, czy remontują stary dom, czy stawiają nowy, np. Moje Ciepło, Mój Prąd oraz Czyste Powietrze. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych urządzeniach, spełniających wszystkie aktualne normy techniczne. Ponadto, jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w branży i specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze montażu instalacji grzewczych zarówno w domach jedno- i wielorodzinnych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.