Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Oddział Nowy Sącz

Oddział Nowy Sącz 18 5330020

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@www.strefapompciepla.info

ul. Magazynowa 7
33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie

Rosnące zainteresowanie ekologicznymi i ekonomicznymi sposobami ogrzewania budynków sprawia, że coraz więcej osób z Nowego Sącza decyduje się na montaż pompy ciepła. Nasza firma oferuje kompleksową instalację urządzeń od renomowanych w branży producentów. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Ponadto, aktualnie istnieje wiele form dofinansowania inwestycji. Wybierz proponowane przez nas rozwiązania i odkryj naszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pompa ciepła – Nowy Sącz

Zastanawiasz się, czy pompa ciepła to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie? Istnieje wiele przypadków, w których nowoczesne urządzenia okazują się być idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim instalacja urządzenia jest przeznaczona dla osób, które stawiają na oszczędność pieniędzy. Decydując się na montaż systemu, koszty eksploatacyjne zostają zredukowane do niezbędnego minimum. Nie musisz także martwić się rosnącymi cenami paliw. Ponadto, możesz liczyć także na stosunkowo szybki zwrot poniesionych nakładów inwestycyjnych.

Pompy ciepła to również urządzenia niemalże całkowicie bezobsługowe. Ich obsługa sprowadza się jedynie do odpowiedniego ustawienia regulatora oraz dostosowania pracy do indywidualnych potrzeb domowników. Co więcej, jest to proekologiczna inwestycja, przyjazna dla środowiska naturalnego, dzięki czemu zainteresowani mogą ubiegać się o dofinansowanie.

Pompy ciepła Nowy Sącz – nowoczesne rozwiązania technologiczne do Twojego domu

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone systemy od renomowanych w branży producentów. Naszym Klientom proponujemy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia, spełniające wszelkie wymagane parametry zgodne z polskimi normami. Posiadamy duże doświadczenie oraz fachową wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, dobierając rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego wariantu. Skorzystaj z naszej oferty i skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.