Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Oddział Złocieniec

Oddział Złocieniec 94 7162090

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@www.strefapompciepla.info

ul. Zamkowa 6
78-520 Złocieniec
woj. zachodniopomorskie

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania powstały w odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie wygodnego i taniego ogrzewania zarówno domów, jak i wody użytkowej. Dla wszystkich osób ze Złocieńca i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę obejmującą fachowe doradztwo oraz montaż właściwych pomp ciepła, dopasowanych pod wieloma względami zarówno do potrzeb budynku, jak i oczekiwań domowników. Poznaj naszą ofertę.

Jak działa pompa ciepła?

Urządzenia grzewcze wykorzystują darmową energię, której ogromne ilości znajdują się w naturalnych pokładach powietrza, gruntu oraz wody. Działają na podobnej podstawie co inne dobrze znane nam urządzenia – lodówki, w którym efektem ubocznym chłodzenia jest ciepło. W przypadku modeli powietrznych, energia pobierana jest z powietrza lub powietrza/wody, w wodnych energię pobiera się z wody gruntowej, a w przypadku gruntowej wykorzystywana jest energia słoneczna skumulowana w gruncie. Współczesne urządzenia to wysokoefektywne źródła energii zapewniające bardzo dobrą współpracę z niemalże każdym rodzajem instalacji grzewczej. To również całoroczne systemy, zapewniające optymalną temperaturę pomieszczeń o każdej porze roku.

Czy pompa ciepła jest dla mnie?

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty eksploatacji Twojego domu i szukasz efektywnych, a zarazem ekologicznych rozwiązań, to pompa ciepła będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Ponadto, niektóre z urządzeń oprócz ogrzewania pomieszczeń mogą również pomóc Ci w ochłodzeniu temperatury latem. Sama obsługa urządzeń jest prosta i intuicyjna, a użytkowanie nie wymaga obsługi, uciążliwego dokładania paliwa czy regularnego i częstego czyszczenia. Wspólnie dobierzemy odpowiedni rodzaj oraz moc urządzenia, by możliwie jak najlepiej sprawowało swoją funkcję. Jeśli obawiasz się zbyt wysokich kosztów związanych z kupnem i montażem pomp ciepła, to z pewnością ucieszy się informacja o możliwych formach dofinansowania zakupu i instalacji ekologicznego urządzenia grzewczego. Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.