Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Usługi

Dajemy Ci rozwiązanie

Montaż wysokowydajnych pomp ciepła

Strefa Pomp Ciepła specjalizuje się w montażu pomp ciepła – systemów najwyższej jakości.

Oferta firmy wyróżnia się kompleksowym montażem nowoczesnych systemów opartych na sprawdzonych pompach ciepła w oparciu o dokładne wyliczenia zapotrzebowania mocy cieplnej. W zależności od zastosowania proponujemy pompy ciepła różnego typu, dbając zawsze o ich najwyższy współczynnik efektywności.

Realizacje SPC to efektywnie działające systemy pomp ciepła zapewniające komfort cieplny i maksymalne oszczędności na ogrzewaniu.

Wybierz zastosowanie, które potrzebujesz

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych instalacji opartych na pompach ciepła oraz promujemy rozwój budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Oferta dostosowana jest do potrzeb klienta, a każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Montaż instalacji ogrzewania podłogowego oraz klimakonwektorów

Strefa Pomp Ciepła oferuje montaż niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego oraz klimakonwektorów jako integralnej części systemu z pompą ciepła.

Ogrzewanie podłogowe wykonujemy na niezawodnej rurze niemieckiego producenta Roth z 10-cio letnią gwarancją producenta. Dbając zawsze o najwyższą efektywność pracy pomp ciepła, projektujemy i układamy rurę podłogową w rozstawie co 10 cm.

Klimakonwektory polecamy osobom, które chcą w efektywny sposób wykorzystać możliwość chłodzenia pomieszczeń za pomocą pompy ciepła lub w modernizowanych domach jako zamienniki tradycyjnych grzejników.

Montaż instalacji ogrzewania podłogowego oraz klimakonwektorów wykonujemy tylko w połączeniu z montażem pompy ciepła.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Strefa Pomp Ciepła oferuje montaż instalacji fotowoltaicznej jako technologii wspierającej system z pompą ciepła.

Oferta oparta jest na produktach najwyższej jakości. Moc instalacji dobieramy w zależności od rocznego zapotrzebowania domu na energię elektryczną. Zapewniamy również wsparcie w czynnościach zgłaszających instalację do energetyki.

Montaż instalacji fotowoltaicznej wykonujemy tylko w połączeniu z montażem pompy ciepła.

Doradztwo w zakresie budownictwa pasywnego i energooszczędnego

Strefa Pomp Ciepła zajmuje się również prowadzeniem konsultacji doradczych w zakresie projektowania i budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Oferta skierowana jest jednocześnie do osób decydujących się na termomodernizację istniejącego domu.

Posiadamy odpowiednią wiedzę w zakresie fizyki budowli udokumentowaną cenionym, europejskim certyfikatem – Certyfikowany Mistrz/Wykonawca Budownictwa Pasywnego nadanym przez Passivhaus Institut Darmstadt.

Łącząc usługę montażu pomp ciepła z doradztwem w zakresie projektowania i budowy domu, stworzyliśmy unikalną ofertę. Zapewniamy nie tylko energooszczędną dostawę ciepła do Twojego domu, ale jednocześnie gwarantujemy odpowiednią współpracę wybranych systemów w domu zbudowanym zgodnie ze standardami Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego.

Wsparcie

Gwarantujemy wszechstronną pomoc na każdym etapie

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.