Zadzwoń do nas: 662 401 204

Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.info

Pompy Ciepła Wielkopolskie

 

Coraz więcej osób decyduje się na rozwiązania ekologiczne – nie tylko jeśli chodzi o codzienne wybory, które podejmujemy w sklepach czy podczas wybierania środka transportu, ale również podczas budowania domu czy remontowania mieszkania. Jednym ze zrównoważonych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju budynkach są systemy związane z pompami ciepła.

Mieszkasz w okolicach Poznania lub w województwie wielkopolskim i marzysz o pozyskiwaniu ogrzewania z wód gruntowych lub powietrza ? A może chcesz, aby klasyczna instalacja z kaloryferami lub woda w Twojej łazience i kuchni działała dzięki energii z powietrza lub gruntu? Nasze systemy pozwolą każdemu z Was na zrównoważone życie w energooszczędnym domu.

Pompy ciepła to idealne rozwiązania dla wszystkich domów – zarówno mieszkalnych, jak i tych, w których znajdują się biura oraz urzędy. Jeśli chcesz zadbać o to, aby korzystać z nowoczesnych technologii i jednocześnie być bliżej natury? Skorzystaj z oferty skierowanej do naszych Klientów z Wielkopolski i zaoszczędź planecie zanieczyszczeń – a sobie kosztów za ogrzewanie!

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.